تدوین سند توسعه فرهنگی اجتماعی کرمان توسط جهاد دانشگاهی/تشریح اقدامات دفاتر تسهیلگری استان-مدل مبلمان - مدل مبلمان

تدوین سند توسعه فرهنگی اجتماعی کرمان توسط جهاد دانشگاهی/تشریح اقدامات دفاتر تسهیلگری استان-مدل مبلمان

رییس جهاد دانشگاهی استان کرمان و مجری طرح دفاتر تسهیل‌گری استان گفت: ۱۳.۶ درصد جمعیت و ۲۱ درصد مساحت شهر کرمان تحت پوشش فعالیت دفاتر تسهیلگری قرار دارد و مسؤولان و به‌ویژه استاندار کرمان حمایت خوبی از فعالیت‌های این دفاتر داشته‌اند.

به گزارش ایسنا، دکتر رضا کامیاب مقدس امروز، ۱۷ تیرماه در نشست مدیران و کارشناسان دفاتر تسهیلگری شهر کرمان با حضور معاون وزیر و رییس سازمان امور اجتماعی کشور، اظهار کرد: دفاتر تسهیلگری شهر کرمان از ابتدای سال گذشته به همت جهاددانشگاهی استان کرمان و با نظارت عالیه دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان فعال شدند و کار این دفاتر از پیچیدگی‌های خاصی برخوردار بود که همکاران متخصص ما در این دفاتر با همه وجود پای کار بوده اند.

وی افزود: جهاد دانشگاهی در استان کرمان مجری طرح‌های متعددی در سطح کلان استان بوده و با تدوین طرح آمایش، دیتابیس قوی و منحصربه فردی از جنبه‌های گوناگون با تحلیل‌های مختلفی در زمینه توسعه استان در اختیار دارد.

کامیاب مقدس تصریح کرد: همچنین سند توسعه فرهنگی اجتماعی استان توسط جهاددانشگاهی تدوین شده که از پشتوانه این اطلاعات و اشرافی که نسبت به شهر و استان در پی تدوین این سند داشته‌ایم، حداکثر استفاده را برای عملکرد بهتر در دفاتر تسهیلگری برده‌ایم.

مجری طرح دفاتر تسهیلگری استان کرمان بیان کرد: ۱۳.۶ درصد جمعیت و ۲۱ درصد مساحت شهر کرمان تحت پوشش فعالیت دفاتر تسهیلگری قرار دارد و مسؤولان و به‌ویژه استاندار حمایت خوبی از فعالیت‌ها داشته‌اند.

رییس جهاد دانشگاهی استان کرمان با اشاره به گوشه‌ای از فعالیت‌های دفاتر تسهیلگری شهر کرمان عنوان کرد: تفاهم‌نامه‌های متعددی با دستگاه‌های اجرایی مختلف در همین راستا امضاء شده است که کمک‌های موثری به فعالیت این دفاتر داشته‌اند.

به گزارش ایسنا، در این نشست مدیران و کارشناسان دفاتر تسهیلگری کرمان گزارشی از اقدامات خود ارائه و مشکلات را بیان کردند.

انتهای پیام

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار